N11 JSON API

SATIN AL

N11 JSON API servisimizde kullanılmak üzere üyelik satın almak için aşağıdaki banka hesaplarımızdan herhangi birisine havale/eft veya kredi kartınız veya banka kartınız yoluyla ödeme yöntemlerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ

Ödemeniz sonrasında Destek sayfamızdan ödeme bildirimi göndererek üyeliğinizin başlatılması talebinizi iletebilirsiniz.
ZİRAAT BANKASI HESABIMIZA HAVALE / EFT
Aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale / eft ile üyelik satın alabilirsiniz.
HESAP SAHİBİ : MERT DOĞAN
BANKA : ZİRAAT BANKASI
IBAN NO : TR 9400 0100 0221 1403 8507 5001
Açıklama bölümüne kullanıcı e-posta adresinizi ve ödeme yaptığınız üyeliğin süresini yazınız. Satın alımınız sonrasında İletişim sayfamızdan ödeme bildirimi göndererek üyeliğinizi işleme alabilirsiniz.
FİNANSBANK HESABIMIZA HAVALE / EFT
Aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale / eft ile üyelik satın alabilirsiniz. Satın alımınız sonrasında İletişim sayfamızdan ödeme bildirimi göndererek üyeliğinizi işleme alabilirsiniz.
HESAP SAHİBİ : MERT DOĞAN
BANKA : FİNANSBANK
IBAN NO : TR 0900 1110 0000 0000 6944 4004
Açıklama bölümüne kullanıcı e-posta adresinizi ve ödeme yaptığınız üyeliğin süresini yazınız. Satın alımınız sonrasında Destek sayfamızdan ödeme bildirimi göndererek üyeliğinizi işleme alabilirsiniz.
KREDİ / BANKA KARTI İLE

Kredi Kartınız veya Banka Hesap ATM Kartınız ile 3D Secure güvencesiyle, dilerseniz anlaşmalı bankalar için taksit opsiyonuyla üyelik satın alabilirsiniz.

Bunun için aşağıdaki Ödeme Formunu doldurup ÖDEME SEÇENEKLERİNİ GÖSTER tuşuna basın. Ardından altta açılacak güvenli ödeme bölümündeki ilgili seçiminizi yapıp kart bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayın. Üyelik bilgileriniz sistem tarafından otomatik olarak oluşturulup e-posta adresinize gönderilecektir.


Kredi Kartı Bilgileriniz