N11 JSON API

N11 JSON API Destek

Aşağıdaki listede bizlere en sık yöneltilen sorular ve bu sorulara verdiğimiz yanıtlar yer almaktadır. Eğer bu soruların dışında iletmek istedikleriniz varsa, sayfanın en altında yer alan İletişim formumuzdan her türlü sorununuzla ilgili olarak bize ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Fiyatlandırma sayfamızda görebileceğiniz üzere ücretsiz üyeliğimiz ve ücretli üyelik alternatiflerimiz yer alıyor. Ücretsiz üyeliklerimizde hizmetlerde fonksiyonlar için sorgu sınırı olup sayı olarak ise sınırsızdır. Ücretli üyeliklerimizin herhangi bir hizmet kısıtlaması olmayıp tüm servislerin tüm fonksiyonları kısıtlamasız olarak kullanılabilir. Ücretli üyelikler arasındaki tek fark, daha uzun süreli üyelik satın alımlarının fiyat olarak daha avantajlı olmasıdır.

Menümüzde yer alan kaydol tuşuna basıp kullanıcı kaydı yapıldıktan sonra sisteme giriş yapılır. Ardından kullanıcı menüsünden mağaza tanımlaması yapılır ve üyelik satın alımı sonrasında satın alınan sorgu paketi mağazaya tanımlanır. Bu işlemin sonunda artık o mağaza için JSON API sorgulamaları gerçekleştirilebilir.

Ücretsiz JSON API sorgusu kullanılacak olan mağazalar için sadece mağaza tanımlaması yeterlidir. Satın alınan üyelik bilgisi mağazayla eşleştirilinceye kadar otomatik olarak ücretsiz üyelik opsiyonlu olarak seçilmektedir.

Sitemize üye olan kişilere ve bu kişilerin tanımladığı mağazalara ait talep ettiğimiz kayıtlar, sadece sistemin işleyişi için mecburi veriler olup bu verilerin hiçbirisi hiçbir şekilde hiçbir kanal ile izinli veya izinsiz olarak paylaşılmamaktadır (yasal zorunluluklar hariç).

N11 JSON API hizmetimiz kanalıyla yaptığınız sorgulamalardan sadece hata veren sorgulamalarınız, sistemimizin iyileştirmesi ve bu hataların tarafımızdan giderilmesi için kayıt altına alınmakta ve hatanın giderilmesi sağlandığında yine tarafımızdan silinmektedir. Bunun dışındaki sizin tarafınıza sağlıklı veri geri dönüşü sağlayan hiçbir sorgulama sunucularımızda kayıt altına alınmamaktadır.

Siz talep etseniz de etmeseniz de, bizden satın alınan tüm üyeliklerin satın alım faturası, yasal yükümlülüklerimiz gereğince tarafımızdan kesilmektedir. Eğer faturanızın fiziksel olarak adresinize gönderilmesini istiyorsanız, üyelik satın alım esnasında "Faturam Adresime Gönderilsin" seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

Bu şekilde ve farklı şekillerde sizlerden gelecek olan her türlü işbirliğine açığız. Bizimle aşağıdaki İletişim Formumuz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Formu